Logo

BANDAZI 15' 4X108 OD FORD ESCORT

Број на оглас: 3517788 | Објавен на: 01.07.2020, 00:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж: Алумински

Ширина: Останато

Дијаметар: 15

Дијаметар на дупка: 108

Број на дупки: Со 4 дупки

Цена: 5.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Bandazi 15ki od ford escort

 Берово    Општина:Пехчево

Прати Е-Маил

 IVO

Потврден огласувач