Logo

AUDI A6 ALLROAD 3.0 TDI

Број на оглас: 3517802 | Објавен на: 22.09.2020, 11:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: Allroad

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 240 kw / 326 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 9.899 €

9.998 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


» Bi-Xenon
» LED Пакет
» Паркинг сензор напред назат
ABS
Airbag
AUDI MMI Навигација
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Говорни Кома
Греачи на ретровизори
Електрични Прозори
Климатроник ЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација HIGH update 2019
Припрема за Телефон Aux in. Ентериер светла со подесување странични во врати и лајсни
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Централна Брава
Затемненни стакла фабрично. И многу друга дополнителна опрема. Редовно сервисирано сменети дискови плочки напред и назад сменето уље во мотор и мењач со сите филтри
Два пар 18’’бандажи со Летни и Зимски гуми Сите делови се оргинални стакла ,фарови ... нема ништо менувано . Ентериерот е перфекно зачуван без гребани копчиња и испукана кожа колата е зачувана и одржувана идеално . Возилото моментално е регистриранао во бугарија со платено каско осигурување . Може да се царини за два часа Еуро 5 . Не се јавувајте да споредувате цена со други ауди а6 возила може споредба со allroad a6. Цената е 10000 евра со мала корекција на лице место после проба на возилото. Замени прифаќам на македонска и странска регистрација за Џип Инфо повеќе за сериозен ценител на Allroad на вибер 0038978474519

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Denis

Потврден огласувач