Logo

PAOLO SOPRANI

Број на оглас: 3517837 | Објавен на: 30.06.2020, 10:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Вид на оглас: Се продава


4Glasna 120 basa 13 reg i 5 vo bas
super plitka klavijatura na 2 shipki generalno sredena mozna zamena so doplata

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Ордан

Потврден огласувач