Logo

Audi vo dobra sostojba

Број на оглас: 3518349 | Објавен на: 16.03.2020, 13:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 1996

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Audi A4 vo dobra sostojba
ima i zelen karton

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач