Logo

SEAT ALTEA 1.9 TDI 105ks golf leon

Број на оглас: 3518428 | Објавен на: 29.05.2020, 16:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Altea

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SEAT ALTEA 1.9 TDI 105 ks , registrirana so zelen karton do 12.2020 god, kompletno servisirana,bez nikakvi vlozuvanja odlicno cuvano vozilo , 4 novi gumi,
078217892

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 oglasuvac

Потврден огласувач