Logo

Ford mondeo

Број на оглас: 3518442 | Објавен на: 23.05.2020, 18:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Mondeo

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 114 kw / 155 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava delovi za ford mondeo 2.2 tdci 155hp ima skoro se poveke inf na ovoj broj 071 648 488

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Krste Kocev

Потврден огласувач