Logo

Polar

Број на оглас: 3518527 | Објавен на: 26.03.2020, 07:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Вид на велосипедот: Механички

Пол: Машки

Големина на тркало: Останато

Големина на рам: Останато

Цена: 12.000 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Odlicno socuvan , golemina na ram 56cm , oprema shimano tourney.

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Илија

Потврден огласувач