Logo

prodavam neuvezen golf VII

Број на оглас: 3518584 | Објавен на: 02.04.2020, 10:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2014

Гориво: Дизел

Километри: 80000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


prodavam neuvezen golf 7 kupen od porshe skopje, kolata e kako nova, neudirana nefarbana, so servisna kniska, garazirana.EKSTRA CENA
inf 070 536 062

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 PRODAVAM

Потврден огласувач