Logo

Шкода Октавиа 2.0

Број на оглас: 3518600 | Објавен на: 09.08.2020, 22:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Skoda

Модел: Octavia

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 104 kw / 141 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Продавам Шкода Октавиа 2.0 дизел
Година 2007/2008
Регистрирана до 02/2021 со зелен картон
Највисоко ниво на опрема Laurin&Klement
-кожен ентериер (без гребнатинка како сега излезена од фабрика)
-навигација
-радио со цд и инсталација на цд шаржер,команди на волан
-блутут и аукс конекција на телефон
-греачи на седишта (предни и задни комплет)
-електрика на седишта со меморија
-сензори за дожд
-електрика на ретровизори
-електрика на прозори (напред назад комплет)
-паркинг сензори
-фабрички затемнети стакла+фотогреј
-ксенон светла со лупи (сменети нови)
-багаж со дупло дно
-борд компјутер со избор на јазик
-централно
-DSG tiptronic
-два клуча
-нови гуми
-алуминиумски бандажи
-темпомат
-климатроник 4 зони
-ABS
-AirBag
-ESP
-сервис направен комплет во овластен сервис
Колата е со највисока класа на опрема и истата е сочувана како нова.
Исправна е целосно,може проверка во сервис по ваш избор

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Ѓорѓи

Потврден огласувач