Logo

Atraktiven plac vo n.Pintija

Број на оглас: 3518841 | Објавен на: 02.08.2020, 15:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 800 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 30 €

35 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam atraktivno gradezno zemjiste od 800m2 vo naselba Pintija so kompletna dokumentacica imoten list palten danok.potocno se naoga posle osnovnoto ucilieste na krajot od ulica SASA.

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач