Logo

Renault trafic HENDIKEPVOZILO 070911799

Број на оглас: 3518973 | Објавен на: 27.11.2020, 07:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.500 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kombe renault trafic
Hendikepirano vozilo
So lift
Za invalidizirano luge
Luge vo kolicka
070 911799

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 unknow

Потврден огласувач