1 / 10
TOURAN 19TDI 77kw ODLICEN
11 €
Цената не е фиксна
15.08.2020 11:44

Радовиш / Радовиш

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2020

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

TOURAN 19TDI 77kw 2004 g so 5sedista vo mnogu dobra sostojbA so dosta oprema so novi zimski gumi prekrasen enterier. Plateni site davacki do reg moze da se vide i proba vo sekoe vreme...
Exstra cena na Lice mesto
P R O D A D E N O

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

micev zoran
Потврден огласувач
071204949
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам