Logo

VW POLO 1.4 MPI 2004 Climatronik

Број на оглас: 3518996 | Објавен на: 26.03.2020, 13:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 15 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava celo ili na delovi,odlicni gumi,198 000km.

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Boris

Потврден огласувач