Logo

VW POLO 1.4 MPI

Број на оглас: 3519005 | Објавен на: 26.03.2020, 13:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2004

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Polo 1.4 benzin so 190 000 km.klimatronik,extra gumi,aluminiumski bandazi,kozen enterier,uvezeno od CH,so euro 4 standard moze da se carini za eden den.

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Boris

Потврден огласувач