Logo

КАМИН АМИТИ 2

Број на оглас: 3519192 | Објавен на: 02.07.2020, 00:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Продавам камин Амити 2 во одлична состојба или го менувам за шпорет Алфа 90 оригинален

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Ацо

Потврден огласувач