Logo

Prodavam Continental 235/40/18 2br novi

Број на оглас: 3519698 | Објавен на: 03.04.2020, 12:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 235

Висина: 40

Дијаметар: 18

Цена: 140 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam gumi ganc nova e ednata a dr so 200km..cena za dvete .. 2018god

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач