Logo

Ford focus 1.6 tdci / multimedia // 06

Број на оглас: 3520024 | Објавен на: 08.04.2020, 10:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford fokus 1.6 tdci 110 ks 2006 god registriran do 04 mesec so novi zimski gumi vo odlicna sostojba radio so multimedija i kamera za rikverc.


AVTOMOBILOT SE NAOGJA VO SKOPJE!!!

tel za kontakt 075203943
tel za kontakt 075203943
tel za kontakt 075203943
tel za kontakt 075203943

 Гевгелија    Општина:Богданци

Прати Е-Маил

 Vw

Потврден огласувач