Logo

Bandazi so gumi

Број на оглас: 3520259 | Објавен на: 10.04.2020, 17:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж: Алумински

Ширина: Останато

Дијаметар: Останато

Дијаметар на дупка: Останато

Број на дупки: Со 5 дупки

Цена: 180 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 4 Aluminiumski bandazi 17 so gumi. Bandazite se od FORD C MAX

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 kosta

Потврден огласувач