Logo

Yamaha zemjodelska meh.zamena

Број на оглас: 3520298 | Објавен на: 03.04.2020, 11:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Yamaha dt 50cc zamena za zemjodelska mehanizacija

 Охрид    Општина:Дебарца

Прати Е-Маил

 angele

Потврден огласувач