Logo

FORD FOCUS 1.6TDCI EXTRA

Број на оглас: 3520378 | Објавен на: 26.03.2020, 02:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Ford Focus 06 god. Vo odlicna sostojba mnogu zacuvan registracija do 04.2020 novi gumi multimedija rikverc kamera.INFO TEL.075203943 DRAGI

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач