Logo

Елегантен машки часовник London Silver

Број на оглас: 3520556 | Објавен на: 20.02.2020, 11:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.190 МКД

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Останато

Вид на оглас: Се продава


АКЦИСКА ЦЕНА ДОДЕКА ИМА ЗАЛИХА - ЗАШТЕДИ 50%!

Врвниот машкичасовник London Silver е направен од нерѓосувачки челик и отпорене на удари. Уникатен е поради својот изглед и квалитет, така што е идеален за мажи со стил.

АВТОМАТСКО НАВИВАЊЕ
Часовникот London Silver го движи автоматски механзам, кој сам се навива.

УДОБЕН РЕМЕН ОД ЧЕЛИК
Трајната и прилагодувачка каишка од челик дава удобност при целодневно носење на часовникот.

ИДЕАЛЕН ПОДАРОК
London Silver е часовник кој може да ја краси вашата или раката на некој ваш близок. На овој подарок секој би се радувал!

ОТПОРЕН НА УДАРИ
Часовникот London Silver е отпорен на удари благодарение на нерѓосувачкиот челик од кој е направен.

Производот не е на продажба во физички продавници!

Како да нарачаш?
По телефон: 23 20 77 68
Преку email: marija.angelova@dobrokupuvanje.info
Прати порака на : reklama5.mk

Нарачаните производи ги испорачуваме во најкраток временски период од еден ден од добивањето на уплатата.

Гаранцијата и рок на враќање на парите важат 44 дена. Во тој период Ви ги враќаме парите доколку не сте задоволни од производот.

Бесплатна поштарина!
Производот го испраќаме преку брза пошта низ цела Македонија.
Плаќање при превземање! 100% безбедно купување!

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 СТУДИО ВЕРДЕ Дооел ШТИП

Потврден огласувач