Logo

ПРОДАВАМ ТРАКТОРСКА ПРИКОЛКА

Број на оглас: 3520628 | Објавен на: 17.03.2020, 12:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Продавам нископодна товарна тракторска приколка со монтажни страници во одлична состојба, носивост преку 2 тона, плус 2 гуми резерва. Правена за овоштарство по нарачка.

 Валандово

Прати Е-Маил

 Dinko

Потврден огласувач