Logo

ПОЛОВЕН ТРАКТОР ИМТ 539

Број на оглас: 3520632 | Објавен на: 08.07.2020, 09:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.950 €

4.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Продавам трактор ИМТ 539 со документи од Општински суд Гевгелија дека не е краден. Исправен во одлична состојба, нови гуми, седиште.

 Валандово

Прати Е-Маил

 Dinko

Потврден огласувач