Logo

Fiat Grande Punto 1.3 MultiJet, 2008, STAKLO

Број на оглас: 3521086 | Објавен на: 28.09.2020, 17:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Grande Punto

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.950 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat Grande Punto 1.3 MultiJet, 2008 godina

Puntoto e mnogu socuvano, so ful oprema, se si raboti na nego.

55KW, 75KS
Plateni site davacki do registracija.

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Tale

Потврден огласувач