Logo

Bluethoot slusalka 5.0

Број на оглас: 3521147 | Објавен на: 26.03.2020, 09:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Слушалки

Вид на оглас: Се продава


Bluethoot 5.0
Kutija
Usb kabel
Dve rezervi

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 R.

Потврден огласувач