Logo

Processor Intel Core 2 Quad/Duo LGA775

Број на оглас: 3521344 | Објавен на: 27.05.2020, 03:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава


Од денес и
Intel Core 2 Quad Q9400 - (Продадени)
_______________________
Intel Core 2 Quad Q8400 - (Продаден)
Intel Core 2 Quad Q6600 - (Продаден)
Intel Core 2 Duo E8500 - (Продаден)
Intel Core 2 Duo E7500 - 600 ден.
Intel Celeron 430 - (Продаден)
Intel Celeron D 326 - 300 ден.

Нови на залиха ќе имаме за некоја недела :)

Процесорите се стрес тестирани и работат перфектно.
Праќам по карго
Повеќе инфо на 075/389-308

Може и да нарачате на:

Facebook: https://bit.ly/FB_ITFIX

Instagram: https://bit.ly/INSTA_ITFIX

WebSite: https://bit.ly/ITFIXWEB

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Iv

Потврден огласувач