Logo

Astra 1.7 CDTI

Број на оглас: 3521515 | Објавен на: 03.07.2020, 12:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 10 kw / 14 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 3.400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


super sostojba

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 kosta

Потврден огласувач