Logo

Matiz

Број на оглас: 3521518 | Објавен на: 03.07.2020, 12:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Matiz

Година: 2004

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 10 kw / 14 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 850 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


tehnicki top, karoseriski so mali zabeleski, nema klima, nema vgradeno plin

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 kosta

Потврден огласувач