Logo

STAN na Nagoricki Sokak vo Centar na Gradot

Број на оглас: 3521650 | Објавен на: 26.05.2020, 12:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 103 m²

Греење: Нема

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Полу наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2018

Година на реновирање: 2019

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Југ

Адреса: ул. Иво Лола Рибар - Куманово

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Веднаш вселив Стан на ул. Иво Лола Рибар (нагорички сокак) , - Куманово.
Становите се со имотни листови. Изградени со високо кавалитетни материјали и застапеност на сите стандарди:eнергетска ефикасност на фасади и подови , sидови со висока термичка и звучна изолација.
Останати се уште два стана на 2 и 3 спрат.
Квадратура на секој стан 103 м2.


За подетални информации јавете се на
070 587 869 - Иван

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 canon

Потврден огласувач