Logo

Honda Civic 2.2 2006g

Број на оглас: 3521793 | Објавен на: 31.05.2020, 12:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Модел: Civic

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ful oprema
Servisirano
Registrirano
Zelen karton
Novi gumi

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Bobi

Потврден огласувач