Logo

се продава градежно земјиште

Број на оглас: 3521894 | Објавен на: 30.06.2020, 18:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 4617 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава градежно земјиште.
Површина 4617 m^2.
Индустриска зона во месноста Вршник веднаш до дрвниот комбинат од северната страна до патот.
Цена по договор .
телефон за контакт:
(076 290 611 - Тошо )
(074 201 158 - Горан)

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач