Logo

Ford S-max

Број на оглас: 3521971 | Објавен на: 30.06.2020, 22:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: S-Max

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Ford S-max
2007 godina
2.0 tdci motor so 6brzini
156000 pominato
Socuvana kola

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Nazim

Потврден огласувач