Logo

Opel Zafira 2.2 DTI

Број на оглас: 3522028 | Објавен на: 24.09.2020, 15:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 92 kw / 125 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Zafira 2.2 DTI 125ks, registrirana cela godina, 7 sedista, kozen enterier, fabricki zatemneti stakla.

 Кратово

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач