Logo

Laguna Benz plin

Број на оглас: 3522246 | Објавен на: 26.03.2020, 16:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Laguna

Година: 1995

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 65 kw / 88 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Laguna benzin 18.8. ventili plin atest vo sobracajna plinot pod garancija registrirana servis napren smenato ulje site filteri peka kais plocki napred nazad nema skapono so oprema abs.servo centralno na dajlinsko 2 kluca dr

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 ++++