Logo

Citroen c3 1.4 hdi 2004

Број на оглас: 3522584 | Објавен на: 04.04.2020, 11:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C3

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.250 €

2.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Citoren c 3 1.4 hdi 2004 godina
Registracija zelen karton 04.2020
220.000 km pominati
50 kw 68 ps
Mala potrosna 5 l na 100 km
Radio
4 gumi SAVA SKORO NOVI
kolata e tip top pali vozi
Centralno zaklucuvanje
Moze zamena so realni ponudi

 Скопје    Општина:Сарај

Прати Е-Маил

 Semin

Потврден огласувач