Logo

Opel Astra 1.7 cdti 101ks 2005god

Број на оглас: 3522770 | Објавен на: 08.04.2020, 12:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2018

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.700 €

3.100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Plateni se site davacki do registracija

Moze zamena so vasa doplata

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач