Logo

GOLF 2 EXTRA 1.3 TNG

Број на оглас: 3522847 | Објавен на: 26.03.2020, 02:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1987

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 40 kw / 54 ks

Kласа на емисија: Еуро 1

Цена: 1.100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Golf 2 extra socuvan 1.3 benzin a test plin "87 servisiran novi gumi.Tel.070762416 Goran

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач