Logo

YUGO 55 Odlicno moze zamena

Број на оглас: 3522966 | Објавен на: 06.04.2020, 17:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yugo

Модел: 55

Година: 1990

Гориво: Бензин

Километри: 80000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 399 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava yugo 55 vo dobra sostojba
ne e registrirano, nema plin i nikogas nemalo
moze zamena za dizel kola do okolu 1000€

 Прилеп    Општина:Кривогаштани

Прати Е-Маил

 Sasko

Потврден огласувач