Logo

Alfa Gt

Број на оглас: 3523046 | Објавен на: 12.08.2020, 23:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: GT

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.550 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Alfa gt 1.9jtd 150ks
Registrirana do 09.2020
Od oprema poseduva:
Dvozonska klima
Greaci na sedista
Tempomat
Bord kompjuter
Boss ozvucuvanje so fabricki vufer I sarzer blekpunt za 10 cd
18ki felni so gumi 225 40 18
Atestirani klima folii vo soobrakajna
Motor odlicen prednica stegnata top
Mozna zamena

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Viktor

Потврден огласувач