Logo

Ford escort 1.4

Број на оглас: 3523304 | Објавен на: 01.04.2020, 12:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Escort

Година: 1997

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 800 €

1.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Ford Escort 1.4 benzin-plin so atest 1997 god. Dobra sostojba registriran do 11.2020, atest na klima folii, motor menjac odlicni.
Poveke informacii na tel. 077 510 653

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Todor

Потврден огласувач