Logo

DELL INSPIRION N5010

Број на оглас: 3523793 | Објавен на: 01.06.2020, 18:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: Dell

Xaрд диск HDD: 500 GB

РАМ Меморија: 8 GB

Модел на процесор: Intel Core i3

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 15 - 16 инчи

Цена: 8.000 МКД
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava DELL INSPIRION N5010

071 328 218

Nova baterija so 6 meseci garancija!
Gratis cooler podloga LOGITECH

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач