Logo

за дами над 50 год

Број на оглас: 3523827 | Објавен на: 28.05.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Лични контакти / Маж бара жена

Вид на оглас: Се продава


за дами над 50 год кои сакаат дискретни дружби патувања со дечко 34 год, 174 cm/80 kg, интелектуалец, сопствен бизнус, комуникативен, друштвен, харизматичен.
Ве молам само дами и парови над 50 години.
Може и на Viber да ме контактирате.

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Filip

Потврден огласувач