Logo

Pasat 1.9 Tdi 110 ks

Број на оглас: 3523974 | Објавен на: 11.03.2020, 18:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 2.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava so ful oprema klimatronik,koza ,bord kompjuter
reg do oktomvri so zelen karton. Za poveke info na 076671111 Nikolce

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Oliver

Потврден огласувач