Logo

Tablet Lenovo

Број на оглас: 3524198 | Објавен на: 28.03.2020, 12:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lenovo

Големина на екранот: 7" инчи

Цена: 2.900 МКД

Категорија: Компјутери / Таблети

Вид на оглас: Се продава


Ispraven malku koristen,raboti odlicno nema grebka.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Marto

Потврден огласувач