Logo

LandRover freelander 1.8.so plin.mozi zamena

Број на оглас: 3524308 | Објавен на: 26.03.2020, 14:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LandRover

Модел: Freelander

Година: 1999

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 3.000 €

3.200 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam.landrover freelander.1.8..so plin dizna dizna atest 1999g so klima vo dobra sostojba vredi dase vidi .mozi I zamena.za povece informacii.na tel.078.845.983...070.522.689

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач