Logo

Prodavam Kompir

Број на оглас: 3524583 | Објавен на: 26.03.2020, 20:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 20 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Mnogu zdrav i vkusen kompir
Sorta Lucinda
Javete se
078-245-749

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 ...........

Потврден огласувач