Logo

VW Sharan 1.9 TDI 116ks MOTOR I MENJAC

Број на оглас: 3524624 | Објавен на: 29.07.2020, 22:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Sharan

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 5000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2021

Сила на моторот: 78 kw / 106 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Motor i menjac od vw sharan 1.9tdi 116 ks
2007 godina

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 trajce

Потврден огласувач