Logo

Sedista za vo kola

Број на оглас: 3524651 | Објавен на: 01.08.2020, 20:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Седишта за кола

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat dve sedista za vo kola ednoto na chicco crvenoto I kremastoto na bebeconfort

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 oglasi

Потврден огласувач