Logo

Daewoo Nubira

Број на оглас: 3524832 | Објавен на: 31.05.2020, 15:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Nubira

Година: 2001

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 78 kw / 106 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Daewoo Nubira vo odlicna sostojva so vgraden atrst plin so 4 novi gumi vo top sostojba

Za poveke info na 077980985
Za povekje info na 077980985

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач