Logo

Nov lev far za Citroen Berlingo 1998 1999 2000 2001 2002 god

Број на оглас: 3524991 | Објавен на: 26.03.2020, 23:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Berlingo

Tип на делови: Осветлување

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Фарот е нов во кутија, немонтиран. За прва генерација на Берлинго и Партнер, лева страна. Цена 2000 денари

Имам и нов лев жмигавец 400 ден.

Праќам по карго.

Телефон: 075/339-739

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Broj vo opisot

Потврден огласувач